Centrum Targowo - Kongresowe

ul. Marsa 56C
04-242 Warszawa

Siedziba biura i dane sp贸艂ki:

Centrum Targowo - Kongresowe Sp. z o.o.

siedziba sp贸艂ki: ul. Marsa 56c, 04-242 Warszawa

adres korespondencyjny: ul.Modli艅ska 6D,聽03-216 Warszawa

聽 聽tel:聽22 250聽91 70

聽聽 hala@ctk.waw.pl

NIP: 526-00-37-072, KRS 0000104142

Bartosz Sosnowski

Cz艂onek Zarz膮du

Od roku 2010聽zwi膮zany jest z bran偶膮 targow膮 jako prezes i jako cz艂onek zarz膮du sp贸艂ki Centrum Targowo-Kongresowe聽(dawniej Mi臋dzynarodowe Targi Polska). Zarz膮dza obiektem聽eventowo-targowym. Z sukcesem zrealizowa艂 tak偶e wiele du偶ych imprez wystawienniczych. Od lat pe艂ni funkcje wiceprezesa Warszawskiej Korporacji Targ贸w i Kongres贸w oraz cz艂onka zarz膮du Warszawskiej Organizacji Turystycznej, kt贸rej celem jest promowanie聽Warszawy jako destynacji turystycznej.聽Wcze艣niej zarz膮dza艂 r贸偶nymi sp贸艂kami, w tym sp贸艂kami Skarbu Pa艅stwa. Jest absolwentem Szko艂y G艂贸wnej Handlowej w Warszawie.聽

Pawe艂 Zaboklicki

Cz艂onek Zarz膮du

Absolwent Uniwersytetu Warszawskiego. Z bran偶膮 MICE zwi膮zany od 2006 roku. Pracuj膮c w sp贸艂ce Centrum Targowo-Kongresowe (dawne: Mi臋dzynarodowe Targi Polska) koordynowa艂 i rozwija艂 imprezy targowe. Od 2008 roku kierowa艂 dzia艂em sprzeda偶y i marketingu.
Od 2014 roku jako wiceprezes zarz膮du nadzoruje szerok膮 dzia艂alno艣膰 targow膮, eventow膮 i konferencyjn膮 Centrum Targowo-Kongresowego przy ul. Marsa 56c w Warszawie. Od 2017 roku sp贸艂ka zosta艂a operatorem nowo buduj膮cego si臋 obiektu eventowo-wystawienniczego Global EXPO, gdzie koordynuje te偶 prac臋 dzia艂u sprzeda偶y.

Natasa Sury

Cz艂onek Zarz膮du

Emilian Gol贸nka
Dyrektor administracyjny

聽聽+48 604 346 787

聽 聽egolonka@ctk.waw.pl

Wojciech Wolski
Starszy specjalista ds. administracji

聽 +48 602 599 389

聽聽 wwolski@ctk.waw.pl

Marcin Ku藕micz
Specjalista ds. administracji

聽聽 + 48 664 484 723

聽聽mkuzmicz@ctk.waw.pl

RECEPCJA:

聽 聽22 250 91 70

聽hala@ctk.waw.pl

Bartosz Sosnowski

聽聽 22 529 39 25/00, 604 517 808

聽 聽bsosnowski@ctk.waw.pl

Pawe艂 Zaboklicki

聽聽 22 529 39 56/00, 606 874 422

聽聽聽pzaboklicki@ctk.waw.pl

Ma艂gorzata Tuczapska
Specjalista ds. sprzeda偶y

聽聽 22 529 39 55

聽聽聽mtuczapska@ctk.waw.pl

Marzena Rupi艅ska
Marketing Manager

聽聽 22 529 39 13/00, 604 152 695

聽聽聽mrupinska@ctk.waw.pl

Zapytania ofertowe:

聽聽 22 529 39 56/00

聽聽 hala@ctk.waw.pl

Gra偶yna Pyda
G艂贸wna Ksi臋gowa

聽聽 22 529 39 28/00

聽聽 mtp@ctk.waw.pl

Magdalena Pyda
Z-ca G艂贸wnej Ksi臋gowej

聽聽 22 529 39 23/00

聽聽 mpyda@ctk.waw.pl

Edyta Matuszewska
Kierownik Dzia艂u Projektowo-Technicznego

聽聽 22 529 39 45 / 602 531 595

ematuszewska@ctk.waw.pl

Anna Goworek
Specjalista ds. obs艂ugi Klienta - Dzia艂 Projektowo-Techniczny

聽聽 22 529 39 12 / 668 024 493

agoworek@ctk.waw.pl

Joanna Sawicka-Mordak
Specjalista ds. obs艂ugi Klienta - Dzia艂 Projektowo鈥揟echniczny

聽聽 22 529 39 84 / 728 493 691

jsawicka@ctk.waw.pl

Zapytania ofertowe:

聽聽 22 529 39 45

serwis@ctk.waw.pl